Rendvédelmi napok az iskolában
2010. augusztus 19. 15:43

A Polgárőr, Tűz- és Vagyonvédelmi Közhasznú Egyesület és a helyi általános iskola szeptember 6-án és 7-én Rendvédelmi Napokat tart az iskola tanulóinak és az érdeklődő szülőknek.

Szeptember 6-án 8 óra 15  perctől a polgárőrség működéséről hallhatnak előadást.

9 órától 12 óra 15 percig a polgári védelmi tevékenységről szóló szakirányú előaásra kerül sor.

13 óra 15 perctől tűzmegelőzési-tűzbiztonsági tevékenységéről szól szakirányú előadás, majd 14 órától tűzoltó technikai bemutatóra kerül sor.

Szeptember 7-én 8 óra 15 perctől környezetvédelmi tevékenyséről szakirányú előadás.

9 órától 12 óra 15 percig bűnmegelőzési-közlekedésbiztonsági és drog szakirányú előadásokra kerül sor.

13 óra 15 perctől a honvédség mentőszolgálata tart előadást és mutatja be a mentőautó használatát.