RAJZ ÉS FOTÓPÁLYÁZAT
2011. április 28. 12:53

1. I.     Ifjúsági és felnőtt fotópályázat

A pályázatra fotózni szerető pályázók munkáit várják a szervezők. A pályamunkáknak témája a mártélyi templom. A fotók mérete A/3 – A/4.

A munka hátoldalán szerepeljen az alkotó neve, életkora, címe,     telefonszáma, e-mail címe.

A zsűri fenntartja magának a jogot, hogy nem megfelelő minőségű fotók esetén a díjat visszavonja.

1. II.   Gyermek rajzpályázat

A pályázatra 6-14 éves gyermekek munkáját várják a szervezők. A munkák jelenítsék meg a pályázat témakörét: az épület, életképek, a környezet, az emberek, illetve a táj, szerepelhet benne együtt vagy külön- külön.

„ A 100 éves mártélyi templom”

A munka hátoldalán fel kell tüntetni a következő adatokat: tanuló pontos neve, életkora, címe, telefonszáma, e-mail címe.

A munkák szabadon választható technikával készíthetőek.

A munkák mérete A/4 és A/3 nagyságú lehet.

Egy tanuló maximum 2 munkával pályázhat.

Beadás helye, határideje: Mártély Fő út 66.   Katolikus Plébánia             2011. május 16.

A pályázaton résztvevő munkák legjobbjai kiállításra kerülnek a templomban.

Mindkét kategória első helyezettje 10-10 ezer forint jutalomban részesül, illetve mindkét kategória második és harmadik helyezettje ingyenes kiránduláson vehet részt a szegedi Dómban, altemplom és torony látogatással.

A kiállítás és díj kiosztás helye és ideje:  Mártély Katolikus Templom 2011. június 5.