“Koronás CukorOvi”
2010. május 17. 13:03

Gyűjtsön össze 3 vonalkódot a Koronás Cukor termékek csomagolásairól és küldje el saját elérhetőségei mellett az óvodánk nevét és címét: Szegvár-Mártély ÁMK Mártélyi Óvodája Mártély, Petőfi u. 1. sz. 6636

A legtöbb szavazatot kapott óvoda díja: egy élményekkel teli, sok játékkal és ajándékkal fűszerezett, vidám koronás családi nap. Ezen kívül kisorsolásra kerül 10 db játékvásárlási utalvány, egyenként 50.000 Ft értékben.

A vonalkódokat helyezze a borítékba, írja meg az óvoda nemét és címét valamint elérhetőségét. A borítékon tüntesse fel “Koronás CukorOvi” jeligét és küldje  a 1461 Budapest 94., Pf. 50. címre.

A beküldők között kisorsolnak egy egyhetes családi wellness üdülést a zalakarosi MenDon Thermal Wellness hotelbe valamint értékes Koronás Cukor ajándékcsomagot.

Játszunk és nyerjünk az óvodánknak és magunknak is!