Koronás CukorOvi nyereményjáték
2012. február 28. 12:35

KORONÁS CUKOROVI nyereményjáték

Vásároljon 3 db Koronás Cukor terméket, vágja ki a termékek csomagolásának előoldaláról a logót, és a terméknevet együtt, majd küldje el az elérhetőségei mellett  kedvenc óvodájának nevét és címét a 1461 Budapest 94, Pf.: 5. címre. Kérjük, tüntesse fel a borítékon a " Koronás CukorOvi" jeligét! Egy logó és terméknév egy szavazatot jelent kedvenc óvodájának.

Játsszon ismét velünk, mert a beküldők között kisorsolunk egy ötnapos családi pihenést a Visegrádi Royal Club Hotelbe, valamint 100 db Koronás Cukor ajándékcsomagot!

Legyen az idén az Ön óvodája a legédesebb!

A legalább 500 szavazatot kapott óvodák között kisorsoljuk A KORONÁS CukorOvi fődíját:

egy élményekkel teli, varázslatos, ajándékokkal és finomságokkal fűszerezett

KORONÁS CSALÁDI NAPOT

és 1 db játékvásárlási utalványt, 50.000.- Ft értékben

Ezenkívül valamennyi, szavazatot kapott óvoda között kisorsolunk 10 db játékvásárlási utalványt, egyenként 50.000.- Ft értékben, amely a játéknet.hu webáruházban vátható be.

A játék időtartama: 2012. 03.01 - 05. 25.

Első 100 beküldő Koronás ajándékcsomagot kap!

A tájékoztatás nem teljes körű! További információk:

www.koronascukor.hu